Sor Bilene Bilen Cevaplasın

Usb bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor, usb bilgiler görünmüyor çözüm
Değerlendir:
  • 74 Oy - 3.22 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 0

Adamsın kardeş
teşekkürler

.
Konu: 0

(04-15-2013, 02:41 PM)escape Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Flash bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor ve Flash Diskte Kısayol Oluşturan Virüsten Kurtulmak, Usb bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor, usb bilgiler görünmüyor çözüm

merhaba flash belleğinizde dosyalarınız mevcut ancak dosyalarınızı göremiyorsunuz, ama varlığından haberdarsınız.

bu dosyalar neden bu hale geldi malum virüsten dolayı. şimdi bunu nasıl çözeceğiz ona bakalım.

1.YOL

En kısa Çözüm:
bu linke tıklayın dosyayı indirin. Klasöre Çıkartın ve klasör içinde bulunan SorbileneCom Usb dosyasını çalıştırın. aşağıdaki resimde gördüğünüz hata verebilir önemli değil devam deyin. açılan siyah ekranın kendiliğinden kapanmasını bekleyin. kapanınca usb belleğinize girin karşınıza gelen isimsiz klasör içinde tüm dosyalarınızı olduğu gibi göreceksiniz. bu yol ile yapamayanlar aşağıda bulunan 2. yolu deneyebilirler.

2. YOL
yapmanız gerekenler: Başlat'a tıklayın  Çalıştır üzerine şu kodu yazın: CMD siyah bir pencere Açılacak;  (Komut İstemi) açın ve aşağıdaki komutu yazın. (Önemli not: Burada flash diskinizin G: sürücüsü olarak çalıştığını varsaydım, siz bunu Bilgisayarım’dan kontrol edip, değiştirebilirsiniz.)

attrib -h -r -s /s /d i:\*.*

burada i yazdığım flash belleğin benim bilgisayardaki atanmış harfidir. sizde bu d e f vb olabilir.
Ardından “Enter”a basın. yanıp sönen imlecin bi alt satıra inmesini bekleyin. alt satıra inince flash belleğinize gidin, ve orada oluşan isimsiz klasöre girince dosyalarınızı görürsünüz.

Ben yine yapamadım diyenler için ise başka bir yol:

Usb belleğinizi temiz virüs programı olan ve güncel bir bilgisayara takın. Bilgisayarınızdan klasör seçeneklerinden görünüm sekmesinden önce gizli dosya klasör gösteri seçin,

Ardından korunan işletim sistemi dosyalarını gizle seçeneğinin başındaki seçim  işaretini kaldırın.

Tekrar usb belleğiniz içine gelin orada bir kaç dosyanın olıştığunu göreceksiniz. en üstte bulunan flash bellek resimli dosyaya tıklayın. ve karşınıza bütün dosyalarınız olduğu gibi gelir.  bilgilerinizi bilgisayarınızın başka bir bölümüne kopyalayın.

Ads%C4%B1z3-300x87.png

bütün bilgilerinizi aldıktan sonra belleğinize format atıp kullanabilirsiniz.

kaynak mehmet incesu

anahtar kelimeler: flash disk dolu ama boş gözüküyor, Flash bellek boş gözüküyor ama dolu, Flash belleğim dolu ama flashta bişey gözükmüyor, flash belleğin içi dolu ama boş görünüyor, usb dolu gözüküyor ama boş

(Son Düzenleme: 07-06-2018, 06:17 PM, Düzenleyen: escape.) .

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Tüm dosyalar media player, media center ile açılıyor sorununa Kesin Çözüm escape 5 42,229 03-27-2017, 09:59 PM
Son Mesaj: tako
  Usb Bellek Kısayol Virüsü, flash bellek dosyalar görünmüyor ÇÖZÜLDÜ decide 2 7,170 10-30-2015, 09:10 PM
Son Mesaj: oyun34
  PortalSepeti com kaldırma, Bu Secenek Yöneticiniz Tarafından Denetleniyor çözüm escape 0 27,722 05-28-2014, 04:27 PM
Son Mesaj: escape
  Google Chrome Facebook Virüsü Silme Facebook'taki video virüsü çözüm 2013 escape 0 59,749 05-25-2013, 11:32 AM
Son Mesaj: escape

Hızlı Menü:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.