Sor Bilene Bilen Cevaplasın


erkeklerde kıl problemi
Değerlendir:
  • 10 Oy - 1.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 28
Mesaj: 46
Cinsiyet:
Kıdem: Oct 2013

Selamun aleyküm arkadaşlar. Ergenlikten sonra kendini belli eden kıllardan özellikle göğüste oluşan kıllardan çoğu erkek rahatsız olur. Ben de rahatsız olan erkeklerdenim. Fakat bunlardan kurtulmak için ne yapmalıyım çok kararsızım. Lazer yöntemini kullanmak istemiyorum çünkü biraz pahalı. Jilet de kullanmak istemiyorum. Çünkü bilindiği gibi kısa sürede kıllar tekrar çıkıyor ve daha kalın hatta daha sert çıkıyor. Örneğin tüy dökücü krem veya sprey mi yoksa ağda mı kullanmalıyım veya başka çözümler var mı ? Bu konu hakkındaki tavsiyeleriniz neler ? Lütfen bu mesajı okuyan herkes bildiği şeyleri veya bir önerisini veya tavsiyesini bir şeyler yazsın. Eğer ürün önerecek olan varsa markası ile söylerse daha iyi olur. Teşekkür ederim.

Cevapla
(Son Düzenleme: 09-07-2016, 09:44 AM, Düzenleyen: akkbjk.) .
Konu: 29
Mesaj: 60
Cinsiyet:
Kıdem: Jul 2015

(09-07-2016, 08:40 AM)akkbjk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamun aleyküm arkadaşlar. Ergenlikten sonra kendini belli eden kıllardan özellikle göğüste oluşan kıllardan çoğu erkek rahatsız olur. Ben de rahatsız olan erkeklerdenim. Fakat bunlardan kurtulmak için ne yapmalıyım çok kararsızım. Lazer yöntemini kullanmak istemiyorum çünkü biraz pahalı. Jilet de kullanmak istemiyorum. Çünkü bilindiği gibi kısa sürede kıllar tekrar çıkıyor ve daha kalın hatta daha sert çıkıyor. Örneğin tüy dökücü krem veya sprey mi yoksa ağda mı kullanmalıyım veya başka çözümler var mı ? Bu konu hakkındaki tavsiyeleriniz neler ? Lütfen bu mesajı okuyan herkes bildiği şeyleri veya bir önerisini veya tavsiyesini bir şeyler yazsın. Eğer ürün önerecek olan varsa markası ile söylerse daha iyi olur. Teşekkür ederim.

Ağda veya sir vücudunda sivilce yapar ve çok canın yanar.

Cevapla
.
Konu: 16
Mesaj: 25
Cinsiyet:
Kıdem: May 2016

Eğer maddi durum iyi ise kökten çözümü laser epilasyon. ağda etkilidir ki kıl çıkış süresi uzundur ve zamanla kıllar seyrelebilir. Tüy dökücü ağdaya göre daha az acı verici.

Cevapla
.
Konu: 44
Mesaj: 97
Cinsiyet:
Kıdem: Jan 2015

Karınca yumurtasının yağı bir araştır istersen.

Cevapla
.
Konu: 18
Mesaj: 39
Cinsiyet:
Kıdem: Jul 2015

dipnot: Bacaklarındaki ve vücudunun diğer bölgelerindeki kılları ihtiyaçsız, herhangi bir yolla almaları, tenzihen mekruhtur.

Cevapla
.


Hızlı Menü:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.