Sor Bilene Bilen Cevaplasın


Gitar
Değerlendir:
  • 10 Oy - 2.4 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 28
Mesaj: 46
Cinsiyet:
Kıdem: Oct 2013

Slm. Bir soru soracaktım. Bir arkadaşımın gitarını gördüm. Onun gitarının sapı ile telleri arası mesafesi azdı. Benimki ona göre uzak. Gitar tellerine basınca ellerim 2 dakika sonra ağrıyordu. Gitarımı 3 ay önce aldım. İlk aldığımda bilmiyordum. Ama arkadaşımınkini görünce farkına vardım. Hemen aklıma siz geldiniz. Ben de yardımsever arkadaşlara soruyum dedim. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Yardımınızı bekliyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
Yani ben şunu sormak istiyorum:
Gitar telini, gitarın sapına nasıl yaklaştırabilirim ?
Huh

Cevapla
.
Konu: 96
Mesaj: 225
Cinsiyet: Male
Kıdem: Apr 2013

(03-10-2014, 01:51 PM)akkbjk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Slm. Bir soru soracaktım. Bir arkadaşımın gitarını gördüm. Onun gitarının sapı ile telleri arası mesafesi azdı. Benimki ona göre uzak. Gitar tellerine basınca ellerim 2 dakika sonra ağrıyordu. Gitarımı 3 ay önce aldım. İlk aldığımda bilmiyordum. Ama arkadaşımınkini görünce farkına vardım. Hemen aklıma siz geldiniz. Ben de yardımsever arkadaşlara soruyum dedim. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Yardımınızı bekliyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
Yani ben şunu sormak istiyorum:
Gitar telini, gitarın sapına nasıl yaklaştırabilirim ?
Huh


Öncelikle gitarını ucuz aldığın bir gerçek .. çünkü kalitesi düşük gitarlarda bu görülür.Bunun çözümü ise gitarının eşiği yükseltmek.. Gitarının tellerini sök Sonra gözde kısmındaki eği zımparayla incelt böylece teller klavyeye daha yakınlaşır. Bir uzmanada yaptırabilirsin.

Cevapla
.


Hızlı Menü:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.