Vestel Venus “Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda…” Hatası Çözümü

Vestel Venus telefonlarda “Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda…” Hatası Çözümü

 

Merhaba arkadaşlar Vestel Venüs Telefonlarda “Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın.” hatası alıyorsanız çözümü şu şekilde yapabilirsiniz:

 

 • İlk olarak şu linkte verdiğim iki programın apk dosyalarını indirip klasöre çıkartın. indirdiğiniz programlar:
  google account manager 5 ve 6 sürümü ve QuickShortcutMaker programı
  programları indirmek için tıklayın.

 

 • Telefonunuzu bilgisayara bağlayıp bu indirdiğiniz programları telefonun hafızasına atın. Örneğin. Download klasörüne.
 • Eğer telefon hafızasına bu dosyaları atamıyorsanız telefonunuzun ayar kısmında usb hata ayıklama modunu açmanız lazım. Telefon açılmadığı için bu işlemi yapamazsınız. Siz videoyu açın ve video da telefonun ayar kısmına nasıl girdiğimi göreceksiniz. siz ayar kısmına girince ilk iş usb modunu aktif hale getirip bu programları telefon hafızasına atın. Veya daha kısa yol bir sd karta atın kartı telefona takın. Kurulumu videodan ben telefon hafızasından yaptım siz sd karttan yaparsınız.

 

 • işin geri kalan kısmını videodan takip edin. Dikkat edecekleriniz:- verdiğim linkte bulunan acoount manager 5 veya 6 kurun farklı yerden 7 indirip kurmayın, 7 de olmuyor.
  – swift key klavye özelliği  olan (vestellerin nerdeyse hepsinde bu özellik var) modeller üzerinden gittim. eğer ki sizde bu klavye desteği yok ise kanalımda farklı bir video var başlığı; Bu cihaz fırılandı ile başlayan, onu deneyin.

 

Arkadaşlar Videonun başında anlattığım Ayarlar kısmına gelmek için yapacaklarınız şunlar: ayarlar kısmına video da göreceğiniz gibi bu şekilde geliyoruz. Videoyu baştan sona izleyin ve yapılanları uygulayın. Tarafımca denendi ve vestel telefon kurtarıldı.

Bu cihaz sıfırlandı yazan ekranda mail adresi yazdığımız yerde Cihazımının klavsesini açıyoruz ardından ”123” basılı tutuyoruz ”SwiftKey” seçeneği çıkıyor ve ayarları tıklıyoruz.

Çıkan seçeneklerden aşağı inip ”About SwiftKet” tıklıyoruz çıkan seçeneklerden ”Açık kaynak lisanlarını” tıklıyoruz.

Burda beyaz bir sayfa açılıyor bir takım kodlar yazıyor herhangi bir yazının üstünü seçip basılı tutuyoruz ve yukarda kopyaladığımızı gösteren

bir araç çubuğu çıkıyor ve ordan ”Paylaş” tıklıyoruz gelen ekrandan aşağı inip ”Gmail”seçiyoruz çıkan seçenekte atla diyip farklı bir mail adresi giriyoruz.

Örnek olarak hotmail,outlook vb. gibi bir mail açıyoruz çıkan seçeneklere ileri ileri diyip sonra ”Gmail Git” diyoruz.

Karşımıza oluştur diye bir pencere açılıyor çıkan seçeneklerden sağ üst köşede ”:” bu tuşa basıyorsunuz ve ”Ayarlar ” diyoruz.

Karşımıza gelen pencerede yine ”:” bu tuşa basıyoruz ve ”Hesapları yönet” diyoruz ”Devam”diyoruz ve ayarlar açılıyor.

 

 

VİDEO Sonuna KADAR İZLEYİN.

Yorumlar 1

 • Merhaba v 5530 format sonrası mail adresi ve şifre sorunu yaşamaktayız. Glevyeden ayarları açamıyoruz yardım çözüm önerinizi istirham ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir