Ttnet Tp link Td864w Kablosuz adsl Modem Kurulumu

Ttnet Tp link Td864w Kablosuz adsl Modem Kurulumu

merhaba, modemi kurmak için öncelikle modemi ethernet kablosu ile bilgisayara bağlıyoruz. internet i açıyoruz adres çubuğuna 192.168.1.1 yazıyoruz. karşımıza aşağıdaki ekran gelir. konunun devamı için tıklayın.

[Resim: o6bfh1.jpg]

Yorumlar 9

  • ben dsmart net kullanıyorum daha önceki ttnet modemi cdden kurunca dsmartneti kabul ediyordu ama bu modem arayüzden kuruluyor ve dsmartı kabul ettiremiyorum nedeni ne olabilir

  • Arkadaşlar ben ‘TP-LINK TD864W’ kullanıyorum ilk birkaç haftadır kablosuz bağlantıda sorun yaşamadım ama bir şeyler oldu ve kablosuz bağlantım gitti yukarıda verilen her adımı yaptım ama bir şey değişmedi 🙁 acaba modemden kaynaklanıyor olabilir mi ???

    Şimdiden Teşekkür Ederim:D

  • A.Karahan BAYRAM arkadaşım senin sorunun kanal sorunu yanı tp lınk modem arayüzüne gırdıgınde kurulum yazan butona tıkla veya sneın arayuzun de baska bır sey yazıyorsa ordan WLAN ayarını tıklaman yeterli WLAN ayarına geldıgınde temel ayarlarda yer alan kanal numarası yazan yere mausla tıkla ve orda kanal numaralarını goruceksın seçenek olarak kanal 11 yapmanı tavsıye ederım zıra ttnet kullanıcılar kanal numarasından bana bı sıkayetcıdır dedıgımız gıbı kanal numarasını 11 yap ve degısıklerı uygula veya kaydet butonuna bas sonra modem arayuzunden kople cık modemı kapatmana gerek kalmadan yenı bır tarayıcı acıp ınternetını denıye bılırsın ve kablosuz agını kullanmaya baslıya bılırsın butun bunları yaptıgın takdır de sorunu asmıs olucaksın tşk.

  • mrb arkadaşlar bende ttnet td864w modemı kurdum ama kablosuz aga baglanamıyorum reset atdım sıfreyı degıstrdm yıne aynı yardımlarınız ıcın sımdıden teesekkurler

  • bu modemi yeni aldım ben bir önceki modemden kablosuzu kapatmıştım buna geçtim herşey aktif ama cep telefonumda buna bağlanamıyorum neden ?

    • şifreleme yöntemini wpa psk yaptığınızdan emin olun. hiç şifre koymadan bağlanabiliyor musunuz önce ona bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir