Temple Run, Temple Run 2 Oyunu nasıl yedeklenir save game

Temple Run, Temple Run 2 Oyunu nasıl yedeklenir save game

Merhaba arkadaşlar hemen hemen herkesin bildiği Temple Run oyunu nasıl yedeklenecek? format sonrası oyunu yükley,p kaldığımız yerden nasıl devam edeceğiz onu anlatacağım.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Temple run  Oyunumuzun kahramanları unutulmuş hazineleri keşfetmek için egzotik mekanlara, antik harabelere ve tehlikeli zindanlara yolculuk ediyorlar. Kahramanlarımızın bu maceraları boyunca ele geçirmeye çalıştıkları değerli hazinelerin gardiyanı olan dev bir goril sürekli onları takip ediyor ve kahramanlarımız bir an olsun yavaşladıklarında onları cezalandırıyor. Bize düşen görev de kahramanlarımızın engelleri aşmasını sağlayarak onları korumak ve dev gorile yem olmalarını engellemek.

Şimdi gelelim nasıl yedeklenecek bu oyun. Telefon veya tabletinizi bilgisayara bağlayın telefon tablet ekranında karşınıza çıkan izin ver uyarısına izin ver deyin. Bilgisayarım simgesinden giriş yapıp telefon veya cihazınızın hafızasına girin.  ardından şu adrese girin:

phone/android/data

geldiğiniz adreste bulunan com.imagni.templerun veya com.imagni.templerun2 yazan klasörü olduğu gibi masaüstüne kopyalayın. telefonunuza/tabletinize format attıktan sonra temple run programını yükleyip, tekrar bilgisayara bağlayın. yine yukarda yazan adrese gelip masaüstüne kopyaladığınız com.imagni.templerun veya com.imagni.templerun2 dosyasını phone/android/data klasörü içine atın. aynı dosya uyarısına üzerine yaz deyin.

yapacağınız iş bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.