Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü - Yazdırılabilir Sürüm
Sor Bilene Bilen Cevaplasın
Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü - Yazdırılabilir Sürüm

+- Sor Bilene Bilen Cevaplasın (https://www.sorbilene.com/forum)
+-- Forum: Bilgisayar Arena (https://www.sorbilene.com/forum/Forum-Bilgisayar-Arena.html)
+--- Forum: Notebook, Netbook Arena (https://www.sorbilene.com/forum/Forum-Notebook-Netbook-Arena.html)
+--- Konu: Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü (/Konu-Lenovo-Yoga-3-ultrabook-notebook-Usb-girisleri-calismiyor-Cozuldu.html)

Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü - lenovo - 01-24-2017

Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü

Merhaba arkadaşlar Lenovo Yoga 3 ultrabook bilgisayarım var. Akşam çalışmalarımı kaydedip kapattım sabah açtım usb girişleri çalışmıyor. ne yaptıysam usb leri bir türlü çalışmıyor. Bios a girdim enable gözüküyor. aygıt yöneticisinde intel 3,0 usb aktif ama kesinlikle hiçbir usb aygıtı görmüyor.

bu sorunu nasıl çözerim teşekkürler.

RE: Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü - escape - 01-24-2017

(01-24-2017, 02:30 PM)lenovo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü

Merhaba arkadaşlar Lenovo Yoga 3 ultrabook bilgisayarım var. Akşam çalışmalarımı kaydedip kapattım sabah açtım usb girişleri çalışmıyor. ne yaptıysam usb leri bir türlü çalışmıyor. Bios a girdim enable gözüküyor. aygıt yöneticisinde intel 3,0 usb aktif ama kesinlikle hiçbir usb aygıtı görmüyor.

merhaba kardeşim;

bu sorunun çözümü işte yapacakların: ilk olarak Lenovo sitesine gidin modelinizin sayfasını açın. intel driverlarını ve bios güncellemesini indirin.

indirdiğiniz dosyaları kurun, ardından bios güncellemesini mutlaka yapın.

sorununuz çözülecektir.

RE: Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü - arıza - 03-24-2018

(01-24-2017, 02:30 PM)lenovo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü

Cihaziniz calisir iken sarj aletini cikarin.
Acma / kapama dugmesine 30 saniye basili tutun.
Cihazi actiginizda usb portlar calisacaktir.

RE: Lenovo Yoga 3 ultrabook notebook Usb girişleri çalışmıyor Çözüldü - akf53 - 06-08-2018

(01-24-2017, 02:41 PM)escape Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

merhaba kardeşim;

bu sorunun çözümü işte yapacakların: ilk olarak Lenovo sitesine gidin modelinizin sayfasını açın. intel driverlarını ve bios güncellemesini indirin.

indirdiğiniz dosyaları kurun, ardından bios güncellemesini mutlaka yapın.

sorununuz çözülecektir.

TEŞEKKÜRLER escape SORUN ÇÖZÜLDÜ