Sor Bilene Bilen Cevaplasın

Tam Versiyon: tablete format attım açılmıyor
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
ben aslında tablete rom atacaktım lakin flash tool ile rom atarken formata tıkladım ve tablet bir daha açılmadı ne yapmam gerek ?
(12-17-2016, 11:56 PM)saphane123 demiş ki: [ -> ]ben aslında tablete rom atacaktım lakin flash tool ile rom atarken formata tıkladım ve tablet bir daha açılmadı ne yapmam gerek ?

merhaba;

tekrardan yazılım atmanız gerekebilir. yalnış rom veya format işlemleri sonrası ekran gelmeme sorunu olabilir. talet tam model ve marka ismi belirtirseniz rom atma veya format atma işlemlerini anlatalım.
(12-18-2016, 10:38 AM)thepatriot demiş ki: [ -> ]
(12-17-2016, 11:56 PM)saphane123 demiş ki: [ -> ]ben aslında tablete rom atacaktım lakin flash tool ile rom atarken formata tıkladım ve tablet bir daha açılmadı ne yapmam gerek ?

merhaba;

tekrardan yazılım atmanız gerekebilir. yalnış rom veya format işlemleri sonrası ekran gelmeme sorunu olabilir. talet tam model ve marka ismi belirtirseniz rom atma veya format atma işlemlerini anlatalım.
(04-16-2017, 06:17 PM)ozgealmc demiş ki: [ -> ]
(12-18-2016, 10:38 AM)thepatriot demiş ki: [ -> ]

merhaba;

ben de flash tool mu ne öyle bir uygulma ile root attım tablete general mobile yazısı geliyor sadece ses açma tuşu ve açma tuşu ile format işlemide olmuyor ne yapabilirim tab5 modelini
(04-16-2017, 06:21 PM)ozgealmc demiş ki: [ -> ]ben de flash tool mu ne öyle bir uygulma ile root attım tablete general mobile yazısı geliyor sadece ses açma tuşu ve açma tuşu ile format işlemide olmuyor ne yapabilirim tab5 modelini

hocam root iptal et ardından orjinal rom dosyasını tekrar yükle.
Merhaba fluo 4g tablete oğlum şifresini unuttuğu için format attım ama format sonrası açılan ekranda daha önce cihazda kullanılan Google adresini istiyor. İşin kötüsü ben de oğlum tableti kullansın diye açtığım google hesabını ve şifresini hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım
(05-18-2018, 10:57 PM)mukara demiş ki: [ -> ]Merhaba fluo 4g tablete oğlum şifresini unuttuğu için format attım ama format sonrası açılan ekranda daha önce cihazda kullanılan Google adresini istiyor. İşin kötüsü ben de oğlum tableti kullansın diye açtığım google hesabını ve şifresini hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım

merhaba bu durumda izleyeceğiniz yol şu linkte yazılan metod ile çözülebilir. linke gitmek için tıklayınız