Sor Bilene Bilen Cevaplasın - Asus bios Easy Flash kurulumunda sorry this program only supports asus hatası ÇÖZÜLDÜ

Sor Bilene Bilen Cevaplasın

Tam Görünüm: Asus bios Easy Flash kurulumunda sorry this program only supports asus hatası ÇÖZÜLDÜ
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Sayfayı normal görüntülemek için, buraya tıklayın.
Asus bios Easy Flash kurulumunda sorry this program only supports asus notebook hatasını alıyorum nasil çözebilirim
teşekkürler.

sorry-this-program-only-supports-asus-notebook.png
(11-09-2016, 01:16 PM)estek Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Asus bios Easy Flash kurulumunda sorry this program only supports asus notebook hatasını alıyorum nasil çözebilirim
teşekkürler.

ASUS resmi sitesinden cihazına ait ATKACPI ATK Hotkey sürücüsünü indirip, kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra cihazınızı yeniden başlatın. Ardından Easy Flash yazılımını kurabilirsiniz.
(11-09-2016, 01:29 PM)thepatriot Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-09-2016, 01:16 PM)estek Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Asus bios Easy Flash kurulumunda sorry this program only supports asus notebook hatasını alıyorum nasil çözebilirim
teşekkürler.

ASUS resmi sitesinden cihazına ait ATKACPI ATK Hotkey sürücüsünü indirip, kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra cihazınızı yeniden başlatın. Ardından Easy Flash yazılımını kurabilirsiniz.

bu driverı arayanlar burdan indirebilir.
https://goo.gl/EruJC9