Sor Bilene Bilen Cevaplasın

Tam Versiyon: NOTEBOK Webcam
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Hayırlı günler. Ben Casper Nirvana NB kullanıyorum. Webcamdan 3 saat video çekiyor. Video 3 saat olduğu için çekim durdu, tekrar kayıta başlata basın diyor. Bu video çekme süresini uzatabilirmiyiz veya 3 saat dolunca kendiliğinden tekrar başlatabilirmiyiz.Bir nevi Diz üstünü Güvenlik Kamerası olarak kullanıyorum. Isınma problemi olmuyor.
Hafızası 278 GB . SANIRIM.
(08-25-2018, 11:31 AM)dduurr demiş ki: [ -> ]Hayırlı günler. Ben Casper Nirvana NB kullanıyorum. Webcamdan 3 saat video çekiyor. Video 3 saat olduğu için çekim durdu, tekrar kayıta başlata basın diyor. Bu video çekme süresini uzatabilirmiyiz veya 3 saat dolunca kendiliğinden tekrar başlatabilirmiyiz.Bir nevi Diz üstünü Güvenlik Kamerası olarak kullanıyorum. Isınma problemi olmuyor.

bu işi yapan farklı webcam uygulamalarını deneyin . Farklı programlar indirip onlarla deneyin. 
mesela:

Super Webcam Recorder
AMCap
Camtasia Studio
(08-27-2018, 10:25 AM)escape demiş ki: [ -> ]
(08-25-2018, 11:31 AM)dduurr demiş ki: [ -> ]Hayırlı günler. Ben Casper Nirvana NB kullanıyorum. Webcamdan 3 saat video çekiyor. Video 3 saat olduğu için çekim durdu, tekrar kayıta başlata basın diyor. Bu video çekme süresini uzatabilirmiyiz veya 3 saat dolunca kendiliğinden tekrar başlatabilirmiyiz.Bir nevi Diz üstünü Güvenlik Kamerası olarak kullanıyorum. Isınma problemi olmuyor.

bu işi yapan farklı webcam uygulamalarını deneyin . Farklı programlar indirip onlarla deneyin. 
mesela:

Super Webcam Recorder
AMCap
Camtasia Studio