Directx 11 download win 7 directx 11 download windows 7

Oyun oynayanların dikkatine: Windows 7, günümüzün bilgisayar oyunlarının çoğunda bulunan göz kamaştırıcı 3 boyutlu görseller ve muazzam ses efektlerinin arkasındaki yazılım olan DirectX’in yeni bir sürümünü içerir.

DirectX 11’de sayısız geliştirme bulunmaktadır. Daha verimli olacak, günümüzün çok çekirdekli işlemcilerinin gücünden yararlanacak ve mozaik gibi karmaşık gölgeleme ve doku tekniklerine destek sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç: daha düzgün 3 boyutlu animasyon ile hiç olmadığı kadar gerçekçi ve ayrıntılı grafikler.

 

Bilgisayarınızdaki DirectX sürümünü denetlemek için

  1. DirectX Tanı Aracı’nı açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatıp arama kutusuna dxdiag yazdıktan sonra Enter tuşuna basın.
  2. Sistem sekmesini tıklatın ve Sistem Bilgileri bölümünde DirectX sürüm numarasını kontrol edin.
Not

DirectX Tanılama Aracı’nı ilk kez kullanıyorsanız, sürücülerinizin dijital imzalı olup olmadığını denetlemek isteyip istemediğinizi soralabilir. Sürücülerinizin orijinalliğini doğrulayan bir yayıncı tarafından imzalanmış olduğundan emin olmak için Evet’i tıklatmanızı öneririz. Daha fazla bilgi için, bkz. Hangi sürücüleri yüklemenin güvenli olduğuna nasıl karar verebilirim?

Download Direct3D 11 (DirectX 11) for Windows 7 and Vista

Download DirectX 11 Software Development Kit

Download DirectX 11 End-User Runtimes

Download DirectX 11 Web Installer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir