Sor Bilene Bilen Cevaplasın Rotating Header Image

Gizlilik Politikamız

Bilgi almak ve bilgi paylaşmak, diğer kullanıcılarla iletişim kurmak veya yeni içerikler oluşturmak gibi amaçlar dahil olmak üzere hizmetlerimizi pek çok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Bizimle bilgi paylaştığınızda (örneğin yorum oluşturarak) bu hizmetleri sizin için daha iyi hale getirerek size daha uygun arama sonuçları ve cevaplar gösterebilir, kullanıcılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir veya diğer kişilerle daha hızlı ve daha kolay paylaşımda bulunmanızı sağlayabiliriz. Hizmetlerimizi kullanmanız sırasında, bilgilerinizi ne şekilde kullandığımızı ve gizliliğinizi hangi yöntemlerle koruyabileceğinizi açık bir şekilde bilmenizi istiyoruz.

Gizlilik Politikamız şu konuları açıklar:

  • Hangi bilgileri neden topluyoruz?
  • Bu bilgileri nasıl kullanıyoruz?
  • Bilgilere nasıl erişileceği ve bilgilerin nasıl güncelleneceği, diğer sunduğumuz seçeneklerdir.

Açıklamalarımızı mümkün olduğu kadar basit tutmaya çalıştık, ancak çerezler, IP adresleri, piksel etiketler ve tarayıcılar gibi terimlere aşina değilseniz, öncelikle bu önemli terimler hakkında bilgi edininiz. Gizliliğiniz Google için önemlidir. Bu nedenle Google’da yeni de olsanız, eski bir kullanıcı da olsanız, lütfen gizlilikle ilgili uygulamalarımızı öğrenmek için zamanınızı ayırın ve herhangi bir sorunuz olursa bize iletişim sayfasından ulaşın.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde site politikalarımı uygulanır. Dolayısı ile haklarınızın, mülkiyetinizin ve kişisel verilerinizin güvenliği sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Ancak, kişisel olmayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam ya da diğer kullanımlar için diğer partilerle paylaşılabilinir.

Bazen site içerisinde üçüncü parti ürün veya hizmetleri sunulabilinir. Bu üçüncü taraf sitelerin verdikleri hizmet ve yaptıkları hiç bir eylemden sorumlu ve ya yükümlü tutulamam.

Eğer gizlilik potikiasında herhangi bir değişiklik olursa, bu sayfa üzerinden resmi bir şekilde değişiklikler yayıma geçecektir.