Sor Bilene Bilen Cevaplasın

Tam Versiyon: bilgisayarım kapatılıyor yazısında kalıyor, windows kapatılıyor diyor ama kapanmıyor
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Merhaba arkadaşlar acer marka notebook bilgisayarım var, yeni format attım. orjinal driverlarını kurdum ama bir sorunum var; bilgisayarım kapatılıyor yazısında kalıyor, windows kapatılıyor diyor ama kapanmıyor. bu sorunu nasıl çözerim teşekkürler.

windows 8 kapatılıyor yazıyor kapanmıyor,bilgisayarım kapatılıyor yazısında kalıyor,windows 10?kapatılıyor diyor ama kapanmıyor,laptop kapanmıyor windows 10,windows kapatılıyor diyor ama kapanmıyor,laptop kapanmıyor windows 7,xp windows kapatılıyor da kalıyor,laptop kapanmıyor windows 8
(10-26-2016, 06:07 PM)muhasebeci demiş ki: [ -> ]Merhaba arkadaşlar acer marka notebook bilgisayarım var, yeni format attım. orjinal driverlarını kurdum ama bir sorunum var; bilgisayarım kapatılıyor yazısında kalıyor, windows kapatılıyor diyor ama kapanmıyor. bu sorunu nasıl çözerim teşekkürler.

windows 8 kapatılıyor yazıyor kapanmıyor,bilgisayarım kapatılıyor yazısında kalıyor,windows 10?kapatılıyor diyor ama kapanmıyor,laptop kapanmıyor windows 10,windows kapatılıyor diyor ama kapanmıyor,laptop kapanmıyor windows 7,xp windows kapatılıyor da kalıyor,laptop kapanmıyor windows 8

merhaba;

bu sorunun çözümleri hakkında şunları yapabilirsin:

- güç seçeneklerinden denetim masası güç seçeneklerini önce varsayılan moda getir.
- ardından bios unu güncelle. bu çok önemli bir nokta, güncel bios indirip biosu mutlaka güncelle.
- bios güncelleme işini yapamıyorsan bios ayarlarını sıfırlamayı dene (tavsiyem yeni bios güncelleme)
- bilgisayarında takılı olan usb girişli cihazları yerinden çıkar. usb li aygıtlar sebep olur.
- intel chipset yazılımının bilgisayarına uygun olanını yükle.

bunları dene kardeşim.
sağol kardeşim. bios güncellemesi ile işi çözdüm. eyv.
aynı sorun bende de vardı. farklı bir işletim sistemi kurarak çözmüştüm.