Sor Bilene Bilen Cevaplasın

Gamyun java sorunu 2016, Gamyun java sorunu Çözme, Gamyun application blocked çözümü
Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 86
Kıdem: Apr 2013

Gamyun java sorunu 2016, Gamyun java sorunu Çözme, Gamyun application blocked çözümü,  Application Blocked for Security çözümü, java yüklü ama oyunlar açılmıyor çözümü

Merhaba arkadaşlar, Gamyun sitesinde okey açılmıyorsa işte yapacaklarınız:

- ilk olarak denetim masası program ekle kaldır a geliyoruz, burada bulunan bütün java sürümlerini kaldırıyoruz.
- bilgisayarım c diski program files içinde bulunan java klasörünü siliyoruz.
- ardından bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.
- bilgisayarımız yeniden başlayınca java indirme sitesine gidiyoruz. ve son sürüm javayı indirip kuruyoruz. siteye gitmek için tıklayın.
- java kurulumumuzu yaptıktan sonra. denetim masasına geliyoruz 
- sağ üstte bulunan arama yerine java yazıyoruz.
- gelen java simgesine tıkıyoruz. 
- açılan java programında security sekmesinde edit site list yazan yere tıklıyoruz.
- açılan exception site ekranına add deyip şağda resimde bulunan siteleri tek tek ekliyoruz.

gamyun-java-sorunu-2016.png

- siteleri ekleme işi bitince tama diyoruz.
- gamyun sitesini açıyoruz. oyuna tıklıyoruz açılan pencerede size eklentiye izin ver vb. uyarı gelirse izin ver ve hatırla diyoruz.

- yapacaklarımız bu kadar. son sürüm java da bu ayarlarla oyunlarımızı açabiliriz.

gamyun-java-cozumu.png

anahtar kelimeler: gamyun java eklentisi indir, gamyun java mozilla, gamyun java problemi, gamyun java sorunu 2015, gamyun java çalışmıyor, gamyun java yüklenmiyor, gamyun java indir gezginler, gamyun java yükleme, gamyun java indir gezginler, gamyun java eklentisi indir, gamyun java chrome, gamyun java problemi, gamyun java çalışmıyor, gamyun java yüklenmiyor, gamyun java yükleme, gamyun java android, java yüklü ama gamyunda oyun oynayamıyorum, gamyun da oyun oynayamıyorum, gamyun java sorunu 2015, gamyun java indir gezginler, gamyun java eklentisi indir, gamyun java chrome, gamyun java problemi, gamyun java çalışmıyor

.

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mail Gönderirken Reason: 550 Action not taken hatası çözümü thepatriot 2 4,171 11-10-2014, 04:52 PM
Son Mesaj: savasadar
  wordpress Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu hatası ve çözümü escape 0 2,651 05-06-2014, 11:24 PM
Son Mesaj: escape

Hızlı Menü:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.